Team

Mgr. Ing. Petr Rožánek, Dr. h.c.Mgr. Ing. Petr Rožánek, Dr. h.c.

"Rád pomáhám lidem, kteří se nikoli vlastní vinou dostali do složité životní situace, kteří utrpěli škodu na zdraví, v jejich boji proti někdy nenasytným a vždy silnějším pojišťovnám a zaměstnavatelům, kteří přes vlastní zisky nedokáží vidět člověka samého. Uspokojuje mne, když jim dokáži pomoct."

Vedoucí advokát kanceláře. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V právu se specializuje zejména na náhradu škody na zdraví, rodinné právo a pracovní právo. Několik let poskytoval právní služby v advokátní kanceláři v Praze a v roce 2013 se rozhodl založit Advokátní kancelář Rožánek se sídlem v lázeňském městě Poděbrady, která poskytuje právní služby klientům z celé České Republiky zejména v oblasti náhrady škody na zdraví z pracovních úrazů a dopravních nehod. V této právní specializaci je jedním z nejvyhledávanějších a nejúspěšnějších advokátů. V roce 2014 byl Petru Rožánkovi udělen čestný titul Dr. honoris causa.

V roce 2016 byl Petr Rožánek přizván, jako výhradní zástupce pro Českou republiku pro oblast náhrady škody, do mezinárodního teamu Global Law Experts

Kontakt: | Tel.: +420 606 53 80 53 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. et Mgr. Julie Krénová

„Každý z nás může být během života postaven před složitý problém, který není schopen sámvyřešit. Při své práci podávám pomocnou ruku všem, kteří potřebují průvodce po zrádných stezkách pracovního a trestního práva. Vědomí, že moje práce má smysl a dokáže pomoci, je pro mě motivující a přináší mi pocit naplnění.“

Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kde získala v roce 2010 titul Mgr. Praktické zkušenosti nabyla nejprve v neziskovém sektoru v rámci pomoci obětem trestných činů, následně v Advokátní kanceláři JUDr. Jana Zůbka v Praze jako vedoucí sekce náhrady škody. Do Advokátní kanceláře Rožánek nastoupila v červenci 2013 především pro své odborné znalosti v oblasti trestního a pracovního práva a své zkušenosti v oblasti náhrady škody na zdraví. Své znalosti v oblasti práva trestního si rozšířila také magisterským studiem Bezpečnostně právní fakulty Policejní akademie ČR.

Kontakt: | Tel.: +420 721 730 100 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

JUDr. Petra Kubínová

„Pociťuji sebeuspokojení, když mohu pomáhat lidem domoci se jejich oprávněných zájmů a práv. Přestože není vždy jednoduché orientovat se ve spletité právní úpravě a lidé přestávají věřit ve spravedlnost, domnívám se, že lze vždy najít způsob, jak odčinit újmu na Vašich právech. Jak praví Mahátma Gándhí „Všichni bychom měli nalézat štěstí ve spravedlnosti a pravdě, bez ohledu na utrpení a ztráty, s nimiž se na tomto světě můžeme setkat.“

Vystudovala Právnickou fakultu University Karlovy, kde získala titul Mgr. v roce 2011. Praxi v advokacii získávala v advokátní kancelářiv Praze zejména v oblasti vymáhání pohledávek. V Advokátní kanceláři Rožánek se podílí především na řešení případů v oblasti rodinného práva, vymáhání pohledávek, pracovního práva, trestního práva a samozřejmě práva na náhradu škody.

Kontakt: | Tel.: +420 723 346 376 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktní formulář

Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup